Byliśmy na Targach Edukacyjnych!

Tradycją stało się, że promujemy nasze liceum na Targach Edukacyjnych. Młodzież gimnazjalna licznie odwiedzała nasze stanowisko i interesowała się ofertą edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2010/2011.

Nasz „szalony matematyk” – Kamil Dudek, uczeń klasy II a wzbudzał zainteresowanie odwiedzających targi oraz mediów. Wieczorem z przyjemnością obejrzeliśmy i wysłuchali Wiktora Belniaka, który w Panoramie Lubelskiej wypowiadał się o swojej szkole. Pozostali uczniowie, którzy brali udział w promocji to Bieńkowska Karolina (jej zdjęcie można także zobaczyć na stronie Radia Lublin w galerii przy relacji z Targów Edukacyjnych), Biernat Dominika, Bogusz Jagoda, Burlita Katarzyna, Domagalski Sebastian, Drabik Izabela, Dudek Kamil, Gierczak Marta, Jones Monika, Kowalczyk Ewelina, Kozłowski Patryk, Łysiak Angelika, Małocha Karolina, Nawrot Mateusz, Niećko Łukasz, Porębski Piotr, Twardowski Maciej, Włodarczyk Łukasz.