Zajęliśmy I miejsce

Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie zorganizował konkurs „Wiedzy o Chinach”, który patronatem objęła Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, reprezentowana przez I Sekretarza Yao Yongxiang z Małżonką.

Drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Artur Bartoszek, Krzysztof Bryda i Damian Skiba (uczniowie klasy 3a) zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu. Chłopcy przygotowali bardzo ciekawą prezentację multimedialną w programie PowerPoint o wielkich chińskich wynalazkach. W czasie trwania konkursu uczniom kibicowała Pani dyrektor Urszula Łapińska-Łubniewska, nauczyciel przygotowujący Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz oraz uczestnicy eliminacji szkolnych wspomnianego konkursu, uczniowie klas: 2b, 3a, 3b, 3c i 3d.

Gratulujemy!