VIII edycja międzygimnazjalnego konkursu

Dnia 28 maja 2010 roku w naszej szkole odbyła się VIII edycja międzygimnazjalnego konkursu „Chemionerzy”. Konkurs honorowym patronatem objęli: Kurator Oświaty Miasta Lublin, Dziekanat Wydziału Chemii UMCS w Lublinie, Zakład Dydaktyki Chemii UMCS w Lublinie oraz przedstawiciel regionalny WSiP.

Do udziału w konkursie zgłosiło swój udział 11 szkół gimnazjalnych: Gimnazjum nr 1 w Świdniku, Gimnazjum nr 1 w Opolu Lubelskim oraz Gimnazja nr 1, 8, 9, 10, 14, 15, 19, 24, 25 w Lublinie.

Padła wygrana miliona punktów, zdobyli je uczniowie: Sebastian Dudak i Witold Gajewski z Gimnazjum nr 10 w Lublinie, drugie miejsce 250 tys. pkt zdobyli uczniowie z Gimnazjum nr 9, trzecie miejsce z ilością 20 tys. pkt – uczniowie z Gimnazjum nr 19.
Było nam bardzo miło gościć panią Alicję Tynowską starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Lublinie, prof. dr hab. Stanisława Pikusa prodziekana ds Dydaktyki Chemii UMCS, dr Ryszarda Macieja Janiuka kierownika Zakładu Dydaktyki Chemii UMCS, panią Elżbietę Bytniewską-Rozwód doradcę metodycznego z chemii.

Pozdrawiamy. Do zobaczenia za rok.