Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej „Betania”

Dnia 23.11.2010 roku 30 uczniów z klasy 1a gimnazjum, 3c gimnazjum i 2b liceum pod opieką p. J.Kociuby i p. J.Stachowskiej udało się pieszo w odwiedziny do zaprzyjaźnionych seniorów z Domu Pomocy Społecznej „Betania” przy ulicy Kraśnickiej.

Niedawno obchodziliśmy 92 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, więc celem tej wizyty było wspólne śpiewanie przez uczniów i podopiecznych pieśni patriotycznych. Uczeń kl. 3c Jaś Wróblewski opowiedział o trudnej drodze Polaków do odzyskania niepodległości i wolności. Wizytę zakończono słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów i ich rodziców.
Współpracujemy ze sobą ponad 10 lat i każde spotkanie wnosi wiele przyjemności, radości i optymizmu w życie młodzieży i seniorów.