Targi Edukacyjne 2011

Jeśli byliście w hali MTL w dniach 15 – 16 lutego, to z pewnością zapoznaliście się z naszą ofertą edukacyjną – ofertą XXVII Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2011/2012. Wielu uczniów klas III lubelskich gimnazjów poszukiwało w tym miejscu pomysłu na swoją dalszą drogę kształcenia. Otrzymaliśmy mnóstwo pytań dotyczących między innymi profili, języków obcych, wymiany międzynarodowej, możliwości uczestniczenia w konkursach i zawodach, kół zainteresowań, poziomu nauczania i atmosfery w naszej szkole. Na wszystkie staraliśmy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Wizerunek XXVII LO zaprezentowaliśmy także na filmie, który na tegorocznych targach miał swoją premierę.

Cieszymy się z tego, że, jak mieliśmy okazję przekonać się, szkoła jest coraz bardziej znana lubelskiej młodzieży i dorosłym mieszkańcom miasta. Z niezwykle ciepłym przyjęciem odwiedzających targi spotkała się nasza nowa maskotka, która wystąpiła w Panoramie Lubelskiej, a także towarzyszyła na scenie Magdzie i Dominice podczas ich wokalnych popisów, które nagrodziła brawami licznie zgromadzona przy scenie widownia.

Z ofertą szkół ponadgimnazjalnych zapoznali się także trzecioklasiści z naszego gimnazjum, którzy odwiedzili targi wraz ze swoimi wychowawcami.

Targi już za nami. Teraz wszystkich, którzy chcą poznać szkołę, serdecznie zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi. Będzie można wyrobić sobie opinię na miejscu. Czasu na podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących dalszej edukacji jest coraz mniej…