Wycieczka do Warszawy

W dniu 16.02.2011 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Celem naszego wyjazdu była wizyta: w Sejmie RP przy ul. Wiejskiej gdzie spotkaliśmy się z Panią poseł Małgorzatą Sadurską z PiS. Na spotkaniu omawiane były sprawy dotyczące działalności kobiet w życiu społecznym i politycznym.

Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Mennicy Państwowej przy ul. Waliców, obejrzeliśmy tam wystawę monet, numizmatów, medali oraz spotkaliśmy się z Panią kierownik pionu handlowego która opowiedziała nam o swoim życiu zawodowym.
Następnie mieliśmy przyjemność poznać Panią Minister Pracy i Polityki Społecznej Jolantę Fedak reprezentującą PSL. Później udaliśmy się do „Muzeum Powstania Warszawskiego”. Miało to na celu przybliżenie nam historii naszej stolicy.