Konkurs Master of English dla uczniów gimnazjum i liceum

Nauczyciele języka angielskiego: Magdalena Bucoń i Elżbieta Błaziak oraz nauczyciel informatyki: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz zorganizowali Konkurs Master of English dla uczniów gimnazjum i liceum. Składał się on z II etapów. Etap I konkursu został przeprowadzony 21 lutego 2011 roku. Był to test sprawdzający umiejętności językowe.

Etap II konkursu odbył się 17 marca 2011 roku i polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na jeden z podanych tematów oraz przedstawieniu jej ustnie jury konkursu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, pomysłowością oraz bardzo dobrą znajomością programu Power Point.

Laureatami konkursu zostali na poziomie gimnazjum:

1. Katarzyna Kłyś, kl. II c
2. Natalia Rękas, kl. III c
3. Karolina Wilkołazka, kl. II b

Laureatami konkursu zostali na poziomie liceum:
1. Piotr Porębski, kl. II b
2. Sebastian Filip, kl. I a

Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i publikacje wydawnictw językowych Oxford i Macmillan podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2010/2011.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach.

Organizatorzy konkursu.