Mistrzostwo w piłce siatkowej chłopców w Gimnazjadzie Miasta Lublin

W dniu 24.03.2011r. na hali MOSIR w Lublinie odbył się finał Gimnazjady chłopców w piłce siatkowej. Turniej rozpoczął się jeszcze na jesieni ubiegłego roku. Drużyna chłopców z naszej szkoły po wygraniu fazy grupowej, ćwierćfinałowej oraz półfinału, w którym pokonała Gimnazjum nr 15 (2:0), dotarła do finału, gdzie zmierzyła się z Gimnazjum nr 18.

Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu chłopcy z ósemki wygrali 2:0 zdobywając Mistrzostwo Lublina. Jednocześnie wywalczyli awans do Mistrzostw Województwa.
Skład drużyny:
1. Patryk Dobrzyński IIIC
2. Łukasz Obara IIIC
3. Damian Stadnicki IIIC
4. Bartek Mitura IIIC
5. Filip Charmas IIIC
6. Paweł Witek IIIC
7. Karol Szymuś IIIB
8. Kamil Mackiewicz IIIB

Opiekun drużyny: Pan Robert Wróblewski