„Zaczytani” – wyniki fotograficznego konkursu biblioteki szkolnej

Od 1 do 22 kwietnia 2011r. trwał konkurs fotograficzny zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Temat konkursu brzmiał: „Czytać można wszędzie”. Zarówno uczniowie naszego Gimnazjum jak i Liceum zgłaszali swoje fotografie, które przedstawiały ich z książką w ciekawej i nietypowej scenerii.

I MIEJSCE – zdobyły zdjęcia Wiktorii Tarasowskiej (pomysłodawcy i autora zdjęć) oraz Kamili Gębały (w trudnej roli modelki w plenerze) z klasy IC LO.

II MIEJSCE – zajęły ex aequo zdjęcia: Agnieszki Pomarańskiej z kl. IIB Gimnazjum oraz uczniów z klasy IIA Gimnazjum: Gayane Shakhpazyan, Pauli Warych i Aleksandra Kostki.

III MIEJSCE – otrzymało zdjęcie Wojciecha Żurkowskiego z IA Gimnazjum.

WYRÓŻNIONE zostały zdjęcia Patrycji Iłowieckiej, Mateusza Kosika, Pawła Królikowskiego i Szymona Michalczyka z klasy I A LO.

Dodatkowo w głosowaniu uczniów wygrały fotografie Wiktorii Tarasowskiej i Kamili Gębały.

Gratulujemy wszystkim!