Podziękowania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie

Pragniemy wyrazić swoją wdzięczność za okazaną życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. 11 kwietnia odbył się diecezjalny etap konkursu, w którym wzięli udział uczniowie Państwa szkoły.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za przekazanie informacji o konkursie katechetom i uczniom. Za Państwa pośrednictwem dziękujemy katechetom za włożony trud i czas poświęcony na przygotowanie uczniów oraz okazaną życzliwość i serce. Uczniowie Zespołu Szkół nr 10 nw Lublinie uzyskali następujące wyniki: Izabela Drabik 75 pkt, Tomasz Wysocki 45 pkt.
Mając nadzieje na dalszą owocna współpracę życzę Dyrekcji, Katechetom, Nauczycielom i Uczniom wielu osiągnięć na polu edukacji i wychowania.

Koordynator Diecezjalny Konkursu

Agnieszka Skałecka