Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu

Dnia 25.09.2011 r. na terenie obiektu Szkoły Podstawowej nr 28 i Gimnazjum nr 11 w Lublinie przy ul.Radości 13 odbył się festyn Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu Czuby – Lublin 2011r. Imprezę, która miała na celu integrację społeczną dzieci, młodzieży i ich rodzin, mieszkańców dzielnicy Czuby i Miasta Lublin uświetnił występ uczniów naszej szkoły.

O godzinie 12.00 zaśpiewała nasza utalentowana Adrianna Szymczyk – uczennica klasy 1a gimnazjum – Diament Lublina, a o godzinie 13.30 pięknie zaśpiewały uczennice z klasy IIa lo, IIIb lo, 2a gim, a także nasz gitarzysta Piotr Porębski uczeń klasy IIIb lo. Nie zabrakło tańczących hip-hopowych uczniów, a byli to Damian Czapka IIIb gim, Dawid Jakimiec IIIa lo, i absolwent naszej szkoły – Mateusz Nawrot.