Eliminacje Gimnazjady Miasta Lublin w piłce nożnej chłopców

W październiku 2011r. odbyły się eliminacje Gimnazjady Miasta Lublin w piłce nożnej chłopców. Drużyna z Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie została wylosowana do grupy IV, w której rywalizowała z Gimnazjami nr: 6, 7, 14 i gimnazjum Pallotyńskim im. Stefana Batorego.

System rozgrywek – „każdy z każdym”. Po dwóch zwycięstwach, remisie i jednej przegranej nasza drużyna zdobyła 7 punktów i zajęła 2 miejsce w grupie, co dało jej awans do fazy ćwierćfinałowej rozgrywek. Ćwierćfinały zostaną rozegrane na wiosnę przyszłego roku. Opiekun drużyny: Robert Wróblewski.

Skład drużyny:
1. Karbowniczek Patryk III A
2. Mitrus Jakub III A
3. Tutka Bartłomiej III A
4. Kjuregjan Marcin III A
5. Hunek Filip III A
6. Raczkowski Paweł III C
7. Cękała Piotr III C
8. Kijak Hubert III A
9. Bednarczyk Gabriel II A
10. Fidut Paweł II A
11. Grabowski Maciej II A
12. Mazurek Jarosław II A
13. Kawalec Jakub II A
14. Jasiński Patryk II A