Wyniki eliminacji gimnazjalnych IX edycji Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”

Mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć w naszej szkole uczestników międzyszkolnych eliminacji etapu gimnazjalnego IX edycji Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”.

Do finału, który odbędzie się na Zamku Lubelskim 9 listopada 2011 roku o godzinie 9.00 zakwalifikowali się następujący recytatorzy: Joanna Klimczak z Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, Paulina Kuchcewicz z Gimnazjum nr 25 im. Szarych Szeregów, Natalia Broda z Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja, Aleksandra Zdowska z Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego, Dominika Czabaj i Magdalena Wiejak reprezentujące Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy