Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości-realizowany w naszym liceum

Projekt „Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości” realizowany jest przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, współfinansowany przez Unię Europejską. Do projektu została zakwalifikowana klasa 2a i 2c.

W ramach projektu zostały opracowane innowacyjne narzędzia, które będą wspomagać nauczyciela przedsiębiorczości i sprawią, że lekcje staną się ciekawsze. Uczniowie klas dzięki udziałowi w projekcie będą mogli:
• nabyć praktyczne umiejętności poprzez wykorzystanie innowacyjnych narzędzi dydaktycznych – gry symulacyjnej,
• zdobyć certyfikat menadżera przedsiębiorstwa symulacyjnego,
• poznać swoje uwarunkowania edukacyjno – zawodowe ułatwiające podjęcie decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia lub rozwoju.

Opiekunem projektu jest dr Mariusz Kasprzak