Studniówkowy czar par!

„Bo coś w szaleństwach jest młodości
Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu
Co jest mądrzejsze od mądrości
I rozumniejsze od rozumu”.

Tak pisał poeta przed laty, a jego słowa urzeczywistniali maturzyści z XXVII Liceum Ogólnokształcącego w podlubelskiej rezydencji „Trzy róże”.

Po podniosłej części oficjalnej zainicjowanej tradycyjnym polonezem z „Pana Tadeusza” zabrzmiało magiczne zdanie Pani Dyrektor Urszuli Łapińskiej-Łubniewskiej „Bal studniówkowy 2012 uważam za rozpoczęty”.
A wtedy rzeczywiście zaczęło się biesiadowanie przy bogato zastawionych stołach, tańce przy muzyce na żywo wybranego przez maturzystów zespołu. Wszystko w stylowych i pięknie zaaranżowanych salonach rezydencji.
Zabawa trwała prawie do rana, wszystkim dopisywały humory, a wodzirejami byli Miss i Mister Balu, którymi zostali Monika Jones i Maciej Wójcik.
Niech pogodny nastrój i pozytywna energia towarzyszy maturzystom do samej matury i w czasie jej trwania.