Nasze zwycięstwo w konkursie ogłoszonym przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych

Uczniowie Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie licznie wzięli udział w ogłoszonym przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych konkursie plastycznym.

W kategorii na logo Gminnego Programy Przeciwdziałania Narkomanii praca ucznia klasy II bl Łukasza Włodarczyka została oceniona najwyżej, zajęła I miejsce.

W kategorii na ulotkę dla sprzedawców napojów alkoholowych, dotyczącą zakazu sprzedaży napojów alkoholowych praca uczennicy klasy III a Katarzyny Knap zajęła II miejsce.
Wyróżnione zostały prace Jagody Czajkowskiej klasa III c, Katarzyny Kłyś klasa III C oraz Gayane Shakpazyan klasa III a.

Za liczny udział uczniów w konkursie i wysoki poziom prac plastycznych Pani dyrektor Urszula Łapińska–Łubniewska odebrała również nagrodę dla szkoły.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu i cennych nagród.