Licealiści się integrują

W ostatnim tygodniu września klasy 27 Liceum Ogólnokształcącego pierwsza i trzecia pojechały na wycieczkę integracyjną. Impreza odbywała się na terenach Roztocza.
Pierwszego dnia odwiedziliśmy świerszcza w Szczebrzeszynie. Zwierzyniec był następnym punktem programu i przywitał nas równie miło jak owad z poprzedniej miejscowości. Po obiedzie wsłuchiwaliśmy się w szum rzeki na Szumach. Dzień zakończył się kiełbaskami z ogniska i wieczorną integracją uczniów. Drugi dzień rozpoczął się od długiego spaceru po Krasnobrodzie. Pogoda dopisała, co pozwoliło podziwiać uroki wczesnej jesieni. Ostatnim punktem wycieczki był Zamość, gdzie mieliśmy aż 2 godziny czasu wolnego. Każdy spędził je inaczej, jednakże wszyscy byli zadowoleni. Podczas powrotu humory dopisywał, a podróż była przyjemna.
Główny cel wycieczki, czyli integracja, został w pełni spełniony, czego skutki można zobaczyć na zdjęciach oraz korytarzach budynku naszej szkoły.
Kochani Nauczyciele, dziękujemy! 😉