Ferie z grami planszowymi! Lubelskie Centrum Gier Historycznych zaprasza!

Interesujesz się grami planszowymi? Nie masz pomysłu na ferie? Lubelskie Centrum Gier Historycznych zaprasza podczas ferii na ciekawe spędzenie czasu z grami. Szczególnie zapraszamy uczniów naszego gimnazjum, którzy już 6 marca będą brać udział w rywalizacji międzygimnazjalnej w grach historycznych. Otwarte spotkania pt. Ferie z grami planszowymi, odbędą się w nowo wyremontowanej siedzibie Lubelskiego Centrum Gier Historycznych! W czasie tego wydarzenia zostanie udostępnionych kilkanaście gier planszowych związanych z historią Polski i Europy, a także wiele gier rodzinnych o innej tematyce!

Wszystkie spotkania zostaną przeprowadzone w siedzibie LCGH przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie, w godz. od 11:00 do 16:00. Ferie z grami planszowymi odbędą się następujące dni:
◦12 lutego (wtorek)
◦13 lutego (środa)
◦17 lutego (niedziela)
◦19 lutego (wtorek)
◦20 lutego (środa)
Szczegóły i terminy na stronie:Lubelskie Centrum Gier Historycznych