XXVII Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Dni Otwarte 5-6 kwietnia

Wybór liceum to ważna decyzja mająca wpływ na przyszłość młodego człowieka. XXVII Liceum Ogólnokształcące w dzielnicy Czuby w dniach 5 – 6 kwietnia podczas Dni Otwartych przedstawi swoją bogatą ofertę. Mamy wielu zadowolonych uczniów. Teraz także i TY możesz dołączyć do ich grona. Przyjdź i przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze liceum!

Przygotujemy Cię bardzo dobrze do matury. Z naszą pomocą odkryjesz swoje pasje i rozwiniesz zainteresowania. W życzliwej atmosferze zdobędziesz wiedzę w ciekawy sposób. XXVII Liceum Ogólnokształcące to nowoczesna szkoła – blisko Ciebie.

W programie:

SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁY
SIŁOWNIA UMYSŁOWA – quizy matematyczne, rozgrywki szachowe, gry logiczne, układanie kostki Rubika, sudoku
NASZE PASJE – wyrób biżuterii, warsztaty teatralne, karaoke, pokazy strzelania
DBAMY O KONDYCJĘ – pokazy i rozgrywki sportowe,rowerek, konkursy sportowe, sztanga
POZNAJEMY JĘZYKI I KULTURĘ INNYCH KRAJÓW – quizy językowe, prezentacja wymiany międzynarodowej
KSIĄŻKA NIE TYLKO NA PAPIERZE – „Mój znak EXLIBRIS”, prezentacja: „Książka wczoraj dziś i jutro”
Z CZŁOWIEKIEM NA TY – pomiar ciśnienia, pokazy ratownictwa, edukacja dla bezpieczeństwa
ŻYJEMY BEZPIECZNIE – pokazy samoobrony, wystawa masek przeciwgazowych
ŚWIAT PEŁEN ZAGADEK – eksperymenty fizyczne i chemiczne
INFORMATYKA BEZ TAJEMNIC
PANELE DYSKUSYJNE Z CIEKAWYMI LUDŹMI