Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Ravensbrück – miejsce zbrodni, pamięci i przebaczenia”

Jury Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Ravensbrück – miejsce zbrodni, pamięci i przebaczenia” w dniu 28 marca 2013 roku ogłosiło wyniki konkursu, w którym uczeń naszego gimnazjum Mateusz Dobiecki z klasy IIa otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych. Prace trojga uczniów gimnazjum: Michała Mazurkiewicza IIa, Julii Ślusarczyk Ib i Doroty Pardyki IIIb oraz Karoliny Fiedko z klasy IIa liceum – zostały zakwalifikowane do prezentacji w salach Muzeum Lubelskiego.
Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia 2013 roku o godzinie 12.00 w Muzeum Lubelskim ul. Zamkowa 9.

Gratulujemy sukcesu!