XI edycja konkursu „CHEMIONERZY” – fotorelacja

I stało się! XI edycja Międzygimnazjalnego Konkursu „Chemionerzy” już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych było to dla naszej szkoły duże wydarzenie. O główną wygraną – milion punktów- rywalizowały drużyny z 9 gimnazjów z Lublina, Świdnika, Opola Lubelskiego.
Zapraszamy do fotogalerii.

Także i tegoroczny konkurs został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Dziekana Wydziału Chemii UMCS Zakładu Dydaktyki Chemii. Władze UMCS mieliśmy zaszczyt gościć.
W rolę prowadzących wcielili się nasi absolwenci-Andżelika i Szymon. Po raz pierwszy konkurs prowadzili też Agnieszka i Adam z pierwszej klasy liceum.

W przerwach między zmaganiami kolejnych drużyn z konkursowymi pytaniami z dziedziny chemii młodzież naszej szkoły prezentowała swoje umiejętności. Oglądaliśmy występy muzyczne, taneczne,m.in. pokaz beatboxingu, poppingu, a także scenki i wiersze z chemią w tle. Duże zainteresowanie wzbudziły balony wypełnione wodorem.

Po zakończeniu zmagań konkursowych, rozdaniu nagród i dyplomów uczestnikom oraz ich opiekunom przez Panią Dyrektor Urszulę Łapińską-Łubniewską był czas na słodki poczęstunek.