Kolejny raz odwiedziliśmy Alę Chrostowską

Dnia 17 października 2013r. w godzinach popołudniowych troje uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z panią Anną Jezierską i panią Izabelą Łukasik wybrało się do domu niepełnosprawnej Ali. Z ogromną przyjemnością poznaliśmy Alę – dziewczynę, która na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim i jest absolwentką naszego liceum. Zaciekawił nas moment, w którym Ala z wielką pasją opowiadała o swoich zainteresowaniach m.in. śpiewaniu i zajęciach na komputerze. Zrozumieliśmy, że pomimo niepełnosprawności, ważne jest to, żeby posiadać swoje marzenia i je realizować. Optymizm i radość życia Ali pokazały nam, że warto stawiać sobie cele i każdego dnia mimo trudności warto patrzeć z optymizmem w przyszłość.