Rozpoczynamy nową przygodę z Comeniusem!

Od początku roku szkolnego 2013/2014 przez dwa lata będziemy pracować, uczyć się i bawić w towarzystwie młodzieży z 8 krajów. Naszymi partnerami są szkoły z Danii, Austrii, Belgii, Łotwy, Portugalii, Rumunii, Szkocji i Turcji. Od 20 do 26 października 4 uczniów: Maciej Kwiatkowski kl. Ia LO, Michał Rożen kl. Ib LO, Dawid Kowalczyk kl. IIa LO i Wojciech Łoś kl. IIIa LO, pod opieką p. Małgorzaty Wrony, p. Grażyny Polakowskiej-Łaszkiewicz i p. Roberta Wróblewskiego będzie reprezentować Zespół Szkół nr 10 w Lublinie na wyjeździe do Rumunii. Jest to nasza pierwsza mobilność w tym projekcie. Będziemy gościć w Liceum Ogólnokształcącym w Botosani. Jedziemy przez Ukrainę, gdzie zwiedzimy Kołomyję i Lwów. Mamy nadzieję godnie reprezentować naszą społeczność. Życzcie nam wspaniałych wrażeń. Po powrocie podzielimy się z wami naszymi przeżyciami. Wszystkich zainteresowanych pracą nad projektem i ciekawymi wojażami zapraszamy do współpracy. Do zobaczenia.