Autumn Language Rally czyli Jesienny Wyścig Językowy – II edycja

Miłośnicy szarad językowych i dobrej zabawy spotkali się w piątek 18 października  w naszej szkole, aby wziąć udział w II edycji międzyszkolnego konkursu dla gimnazjalistów Autumn Language Rally, czyli Jesiennego Wyścigu Językowego.

Wyniki konkursu:
I miejsce: drużyna Gimnazjum Nr 9  w składzie: Edyta Tutkaj i Błażej Sewera

II miejsce: drużyna Gimnazjum Nr 9 w składzie: Karol Górski i Dawid Drzewiecki

III miejsce: drużyna Gimnazjum Nr 8 w składzie: Michał Mazurkiewicz i Aleksander Rał

Drużyny zmagały się z różnymi zadaniami językowymi, niektóre z nich „były zaskakujące” jak stwierdzili uczestnicy. Wierzymy,  że konkurs przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom wyścigu i ich opiekunom i zapraszamy za rok.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.