Zwiedzanie Sejmu i spotkanie z ministrem

4 listopada  kilkunastoosobowa grupa z naszej szkoły wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Celem podróży był Sejm oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Gimnazjaliści i licealiści mieli okazję poznać pomieszczenia, w których odbywają się spotkania i obrady najważniejszych osób w państwie. Po zwiedzeniu Sejmu, uczniowie wzięli udział w spotkaniu z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej panem Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Mogli zapytać o przyszłe warunki pracy, najbardziej opłacalne kierunki studiów itp. Wydarzenie to było ciekawym doświadczeniem dla młodzieży z naszej  szkoły. Po spotkaniu uczniowie mieli czas wolny w centrum handlowym „Arkadia” w Warszawie. Wieczorem grupa w bardzo dobrych nastrojach wróciła do Lublina. Był to niezapomniany wyjazd.

Agnieszka Bronisz, IIa LO