I miejsce w grze miejskiej STAN WOJENNY 1981

Z okazji 32. rocznicy ogłoszenia stanu wojennego licealiści lubelscy mogli wziąć udział w historycznej grze miejskiej. Gracze mieli za zadanie m.in. przekazać zaszyfrowaną wiadomość “internowanym” kolegom, zrywać i wywieszać plakaty, organizować manifestację. Wykonywanie zadań utrudniały rozstawione wszędzie patrole ZOMO.

Łukasz nawet chwilowo znalazł się w niebieskiej milicyjnej nysie, ale udało mu się zbiec! Nasza grupa okazała się najlepsza, zdobyliśmy pierwsze miejsce, z czego bardzo się cieszymy. W grze udział wzięli z kl. IIal: Agnieszka Bronisz, Dawid Kowalczyk i Adam Mazur oraz z kl. Ial:  Łukasz Jaworski, Mateusz Kafara, Michał Staszczak i Michał Wilczek. Opiekunem grupy była p. Marzena Dudek. Obchody rocznicy organizował lubelski NSZZ “S”.