II edycja Konkursu o Złote Pióro Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie – kategoria kaligraficzna

W tym tygodniu odbył się I etap Konkursu O Złote Pióro Dyrektora Zespołu Szkół Nr 10 w Lublinie w kategorii kaligraficznej. Tematem tegorocznego konkursu kaligraficznego była walentynka z cytatami o miłości. Spośród kilkudziesięciu prac konkursowych wybrano 23 prace, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu. Lista osób, które przystąpią do zmagań kaligraficznych w II etapie: Emilia Wilkołek 2bg, K. Grabowska 1al, D. Filipek 3ag, R. Kołbun 2al, J. Nowacka 1al, K. Fiedko 3al, E. Wachowska 2bg, M. Dobiecki 3ag, P. Jedlina 3al, P. Cielec 1al, E. Skórska 1bg, P. Robak 1al, K. Matuszewska 3ag, A. Bort 3ag, M. Mazurkiewicz 3ag, M. Lato 3al, C. Tatarczak 1bl, K. Kuszneruk, 1bl, M. Pietrzyk 3al, E. Andrys 1al, A. Bronisz 2al, D. Cichocka 2bg, N. Wilczewska 1al.

Gratulujemy!