X Jubileuszowe Targi Edukacyjne

W dniach 18 – 19 lutego 2014r. prezentowaliśmy naszą szkołę na X Tagach Edukacyjnych. Kandydaci do szkoły ponadgimnazjalnej mieli okazję zapoznać się z ofertą klas naszego liceum. Przedstawiliśmy w atrakcyjnej formie nasze działania,  osiągnięcia i pochwaliliśmy się swoimi pasjami.

Umundurowani uczniowie klasy bezpieczeństwa wewnętrznego zaprezentowali elementy samoobrony.  Nowoczesną aranżację stoiska wzbogacali swoimi multimedialnymi pokazami uczniowie klasy informatycznej z grafiką.  Atrakcyjne bizneswomen w towarzystwie  mimów zapraszały do zapoznania się z ofertą nowej klasy z podstawami biznesu.

Tych, którzy nie zdążyli poznać nas na Targach zapraszamy do XXVII LO na Dni Otwarte w dniach 2-3 kwietnia!