Grupa „Comeniusa” w Turcji część 2 :):)

Wczorajsza wycieczka do Gazientep upłynęła nam w ulewnym deszczu. Największe wrażenie zrobiło na nas muzeum mozaiki z czasów starożytnych. Widzieliśmy także zamek, suk, muzeum zabawek, stare miasto oraz zoo. Wieczorem rodziny, które goszczą naszych uczniów zadbały o ciekawe rozrywki. Był bilard, kręgle oraz tradycyjne tureckie jedzenie: kebab, szaszłyk, grillowane warzywa, a na deser baklawa i chałwa.
Dzisiejszy dzień był pełen niezwykłych przeżyć podczas off-roadowej wyprawy w góry. Dżipy zabrały nas na ponad 40 km wycieczkę górskimi bezdrożami pełnymi śniegu i błota. Nie zabrakło mocnych wrażeń co widać na zamieszczonych zdjęciach. Był też czas na zabawę, tańce i śpiewy.
Jutro wracamy do szkoły:) na razie tureckiej. Czeka nas prezentacja naszych prac oraz lekcje z uczniami z krajów partnerskich. Cdn…