Grupa „Comeniusa” w Turcji część 3 :):):)

Wasza koleżanka i koledzy uczestniczyli wczoraj w dwóch lekcjach w szkole tureckiej. Na jednej z nich powstały plakaty przeciwko przemocy i agresji wśród młodzieży, na drugiej wiersze. Potem przedstawialiśmy prezentacje na temat kultury młodzieżowej. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy filmy i prezentacje przygotowane przez wszystkie szkoły partnerskie. Po smakowitym obiedzie odwiedziliśmy miejscowy meczet, największy w Kahramanmaras. Dziś, w ostatnim dniu naszego pobytu w Kahramanmaras, uczyliśmy tańczyć Krakowiaka i sami poznaliśmy tańce naszych przyjaciół. Pani Małgorzata Wrona, koordynator projektu, wraz z innymi koordynatorami ustalała szczegóły dalszej pracy nad projektem, w tym następnej naszej wizyty w Danii (4-10 maja 2014). Dzięki życzliwości gospodarzy do Danii pojedzie nie troje, a czworo uczniów z naszej szkoły. Przed uroczystą ceremonią wręczenia certyfikatów uczniowie i nauczyciele mieli okazję „poszaleć” na dyskotece. Podczas pożegnania łzy lały się strumieniami. No cóż, wszystko co dobre szybko się kończy. Z drugiej strony cieszymy się, że w poniedziałek będziemy już z wami. Do zobaczenia!