Zaproszenie na Dni Otwarte (WIDEO)

Już 2 i 3 kwietnia w Zespole Szkół nr 10 w Lublinie odbędą się Dni Otwarte podczas których młodzież będzie mogła zapoznać się z ofertą Gimnazjum nr 8 i XXVII LO na nadchodzący rok szkolny.

W programie nie zabraknie również ciekawych prezentacji czy spotkań ze znanymi gośćmi.

DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 10 W LUBLINIE
2 – 3 kwietnia 2014 r.

(środa, czwartek – w godzinach 10:00–18:00)

W programie:

* Spotkanie z Dyrektorem szkoły

* Spotkania z gośćmi – ludzie znani i lubiani

2 kwietnia godz. 12.00 – warsztaty dziennikarskie z p. Anną Dąbrowską z Telewizji Lublin pt. „Występ przed kamerą – nie taki diabeł straszny”

3 kwietnia godz. 12.00 – p. Arkadiusz Kalita – nadkomisarz Policji w Lublinie – spotkanie pt. ”Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

* Siłownia umysłowa – quizy matematyczne, rozgrywki szachowe, gry logiczne, układanie kostki Rubika, sudoku

* Nasze pasje – wyrób biżuterii i orgiami, warsztaty teatralne, karaoke, pokazy strzelania

* Poznajemy języki i kulturę innych krajów – quizy językowe

* Globtrotter – poznajemy Europę z Comeniusem, prezentacja wymiany międzynarodowej

* 2014 – Rok czytelnika – „Książka wczoraj, dziś i jutro”

* SOS dla zdrowia – pomiar ciśnienia, pokazy pierwszej pomocy, zaplanuj swój zdrowy posiłek

* Sportowe ABC – kilka pytań o sporcie i zdrowiu, żonglerka piłką nożną

* Żyjemy bezpiecznie – pokazy samoobrony, wystawa masek przeciwgazowych

* Świat pełen zagadek – eksperymenty fizyczne i chemiczne

* Informatyka bez tajemnic

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów wraz z opiekunami.