Święto Szkoły (WIDEO)

Już od dziesięciu lat naszemu Gimnazjum patronuje Grażyna Chrostowska. Uczciliśmy tę szczególną rocznicę podczas tegorocznego Święta Szkoły.

Wspomnieliśmy przy tej okazji najważniejsze wydarzenia z życia gimnazjum. Nie mogło zabraknąć poezji Patronki – wiersze recytowali przedstawiciele wszystkich klas gimnazjum. Na uroczystości gościliśmy panią Grażynę Koziejowską – inspektora Wydziału Oświaty i Wychowania UM Lublin, p. Alinę Aleksandrowicz – dyrektora Szkoły Podstawowej nr 46 oraz p. Krystynę Mateuszuk z Lubelskiego Oddziału Związku Sybiraków.
Po oficjalnej części święta naszej szkoły rozpoczęła międzyklasowa rywalizacja na wesoło. Klasy konkurowały ze sobą w konkursie wiedzy „Omnibus”, kalamburach, konkursie plastycznym i w…. piosence o klasie.