Tour de Zemborzyce

Już po raz piąty reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Miniolimpiadzie Profilaktyczno – Sportowej „Tour de Zemborzyce”. Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczniowie z lubelskich gimnazjów ścigali się na trasie wytyczonej dookoła Zalewu Zemborzyckiego. Na sali gimnastycznej reprezentacje poszczególnych szkół rywalizowały w konkursie plastycznym na temat „Dopalacze, narkotyki – niewinny początek”.

Nasza drużyna to:
Markiewicz Klaudia kl I
Wójcik Kacper kl I
Bożek Piotr kl I
Oleksak Michał kl II
Błasik Kamil kl II
Ziętalski Łukasz kl III
Drzewicki Cezary kl III
Malec Julia kl II
Cichocka Dominika kl II

Najlepsze wyniki w swoich kategoriach zajęli: Michał Oleksak – miejsce I, Kamil Błasik – miejsce II, Piotr Bożek – miejsce III oraz pan Robert Wróblewski – miejsce III w kategorii nauczycieli.
W ostatniej chwili z wyjazdu na zawody zrezygnowały uczennice klas drugich i trzecich oraz jedna z klasy pierwszej. W związku z tym, że regulamin przewidywał 3 punkty za sam udział w wyścigu, nieobecności te znacząco wpłynęły na punktację drużynową. Ostatecznie nasze gimnazjum zakończyło zawody na VI miejscu.
Opiekunami młodzieży byli – pan Robert Wróblewski i pani Ewa Ryczek