Wiosenny Wyścig Językowy

W czwartek 5 czerwca w naszej szkole odbył się Wiosenny Wyścig Językowy, konkurs dla uczniów klas szóstych szkoły podstawowej. Na start stanęli podobnie jak w zeszłym roku, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 46 oraz Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie. Wszyscy w rewelacyjnym tempie dotarli do mety, kierując się wskazówkami na mapie, mimo że na trasie czekały na nich pewne trudności- zadania w języku angielskim. Pogoda na szczęście nam dopisała, więc bieg po osiedlu Łęgi okazał się prawdziwą frajdą zarówno dla uczestników, jak i organizatorów.
Szczególne powody do zadowolenia mają zdobywcy nagród:
Martyna Wojciechowska i Karolina Niedziela (1 miejsce),
Piotr Kosmala i Adrian Kozioł (2 miejsce) ,
Martyna Józefowicz i Natalia Zych (3 miejsce)
oraz Oliwia Okoniewska i Justyna Tarnowska (wyróżnienie).
Gratulujemy dobrej kondycji oraz umiejętności językowych!