Występ naszych uczniów podczas festynu „Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu Czuby – Lublin 2014”

7 września 2014r. (niedziela) przy Szkole Podstawowej nr 28 w Lublinie odbyła się IV edycja festynu pod hasłem „Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu Czuby – Lublin 2013”. Podczas festynu wystąpiła młodzież z naszej szkoły.

Swoje umiejętności wokalne i instrumentalne prezentowali m.in. Agnieszka Bronisz, Adam Mazur z 3a liceum oraz Daria Złotek, Joanna Lachowska, Patrycja Ułanowska, Aleksandra Popielewicz, Wiktoria Obara z klasy 2a gimnazjum, Aleksandra Bożek, Wiktoria Czapla z klasy 1b gimnazjum oraz Patrycja Wojtuń z klasy 2b liceum, a także Paulina Lato z klasy 1a liceum.
Ponadto Adrian Dylon z klasy 3 a liceum zorganizował pokaz akrobatyczny, który cieszył się zainteresowaniem wśród uczestników festynu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.