Wyjątkowe wyróżnienie dla pani Jolanty Kociuby

Pani Jolanta Kociuba – nasz nauczyciel chemii, uzyskała wyróżnienie imienia Zofii Matysikowej za wybitne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej. Jest to jedyne wyróżnienie przyznane dla szkoły lubelskiej w roku 2014. Cieszymy się i serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienie imienia Zofii Matysikowej przyznane przez Sekcję Dydaktyki Chemii Polskiego Towarzystwa Chemicznego wręczone podczas uroczystego zakończenia 57 Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego w Częstochowie dnia 18 września 2014 roku złożone na moje ręce jest nie tylko moją zasługą, a przede wszystkim Pani Dyrektor Urszuli Łapińskiej -Łubniewskiej, która mi zaufała, powierzyła zadanie, wspierała i wspiera w organizowaniu kolejnych edycji Międzygimnazjalnego  Konkursu ” Chemionerzy ” a także Pani Wicedyrektor Hannie Cudnej, koleżankom, które pracowały ze mną w poprzednich latach i pracują obecnie, nauczycielkom j. polskiego, biblioteki, informatyki,muzyki, Wf, moim uczniom i absolwentom, a także pracownikom obsługi. Mojemu synowi Radkowi serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji konkursu, a szczególnie za opracowanie autorskiego programu, który uatrakcyjnia i usprawnia przebieg zmagań konkursowych.

Jolanta Kociuba