CHŁOPCY Z XXVII LO W ĆWIERĆFINALE LICEALIADY W PIŁCE NOŻNEJ!!!

3 i 6 listopada na obiektach sportowych naszej szkoły zostały rozegrane mecze fazy grupowej licealiady miasta Lublin w piłce nożnej halowej chłopców. Nasza drużyna trafiła do silnej grupy, w skład której weszły:
1. ZS Budowlanych
2. XXVII LO
3. PSBiG
4. ZSChiPS
5. VI LO

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym dniu rywalizacji nasi chłopcy odnieśli dwa cenne zwycięstwa – 2:0 z ZS Budowlanych i 6:1 z VI LO. Do awansu z grupy (awansowały dwa pierwsze zespoły) brakowało tylko jednego zwycięstwa. Niestety pierwszy mecz drugiego dnia zawodów przyniósł porażkę 1:3 z zespołem PSBiG. O bezpośrednim awansie decydował ostatni mecz w grupie pomiędzy naszym liceum oraz ZSChiPS. Po bardzo emocjonującym meczu przyszło upragnione zwycięstwo, które dało naszej szkole pierwsze miejsce w grupie i awans do fazy ćwierćfinałowej(12 drużyn z Lublina).
Ostateczna kolejność w grupie:
I       XXVII LO
II      ZS Budowlanych
III    PSBiG
IV    ZSChiPS
V      VI LO
Skład drużyny XXVII LO:
Pyszniak Piotr 1a
Sołyga Michał 1a
Stańko Kamil 1b
Pochodyła Marcin 1b
Kafara Mateusz 2a
Sadło Jan 2a
Staszczak Michał 2a
Tkaczyk Przemysław 2a
Krzyżak Mateusz 2a
Jaworski Łukasz 2a
Witek Paweł 3a
Rubaj Paweł 3a
Organizatorem zawodów i trenerem drużyny naszego liceum był pan Robert Wróblewski!
Liczymy na dalsze sukcesy!