III Mikołajkowy Festyn Rodzinny (WIDEO)

W sobotę 6 grudnia, w dniu Świętego Mikołaja już po raz trzeci bawiliśmy się na Mikołajkowym Festynie Rodzinnym. Szczególną atrakcją tego festynu było spotkanie z wokalistą, kompozytorem i autorem tekstów piosenek – Patrykiem Kumórem.

Honorowy Patronat nad Mikołajkowym Festynem Rodzinnym objął p. Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin. Patronat medialny: Kurier Lubelski, Lublin NaszeMiasto.pl, TVP Lublin oraz Radio eR.

Bardzo jesteśmy wdzięczni naszym partnerom i sponsorom, bez których nie byłoby tak udanego festynu: Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY”, Domowi Kultury „Łęgi”, Radzie Dzielnicy Czuby Północne, „PZW LIN – CZUBY”, Radzie Osiedla „Łęgi”, Administracji Osiedla „Łęgi”, PHU „RELAX”, Szkole Podstawowej nr 46 oraz Przedszkolu nr 31 w Lublinie.

Szczególnie cieszymy się z obecności na Festynie Radnych Rady Miasta Lublin: p. Dariusza Jeziora oraz p. Zbigniewa Ławniczaka, który wystąpił także w roli Mikołaja.

Całej społeczności szkolnej, Rodzicom oraz Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania Mikołajkowego Festynu Rodzinnego gorąco dziękujemy!

Kurier Lubelski – III Mikołajkowy Festyn Rodzinny na Czubach
Radio Lublin – Fani Patryka Kumóra zjechali do Lublina