Apel podsumowujący I semestr

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE I ZACHOWANIU

Gimnazjum nr 8

1a gim Ostrowski Adrian 4,57 wzorowe
1b gim Czarnecki Piotr 4,57 wzorowe
2a gim Obara Wiktoria 4,40 wzorowe
1b gim Zielińska Emilia 4,36 wzorowe
2b gim Nowak Emilia 4,33 wzorowe
3b gim Malec Julia 4,25 wzorowe
3a gim Oleksak Michał 4,20 dobre
1b gim Zarzyka Mateusz 4,14 bardzo dobre
2a gim Bożek Piotr 4,13 dobre
3b gim Knap Paulina 4,13 wzorowe
3b gim Mącik Piotr 4,13 bardzo dobre
2a gim Chojna Maciej 4,07 bardzo dobre
3b gim Malec Elżbieta 4,06 wzorowe
3b gim Wilkołek Emilia 4,06 bardzo dobre
1a gim Słowik Jakub 4,00 wzorowe
3b gim Ślusarczyk Julia 4,00 bardzo dobre

XXVII Liceum Ogólnokształcące

2a lo Robak Patrycja 4,50 wzorowe
3a lo Kołbun Robert 4,50 wzorowe
3a lo Wielgos Emilia 4,50 bardzo dobre
2a lo Wójtowicz Anna 4,42 wzorowe
2b lo Dropek Kajetan 4,36 wzorowe
2b lo Zagrodniczek Dominika 4,27 bardzo dobre
2b lo Brzyski Damian 4,25 bardzo dobre
2b lo Drachal Kacper 4,25 bardzo dobre
2b lo Wojtuń Patrycja 4,25 wzorowe
1a lo Kaliniak Paulina 4,18 bardzo dobre
1b lo Podkościelna Kinga 4,13 wzorowe
1a lo Konieczna Weronika 4,12 bardzo dobre
2a lo Wójcik Piotr 4,08 bardzo dobre
3a lo Kowalczyk Dawid 4,00 bardzo dobre
3a lo Mącik Wojciech 4,00 wzorowe

Uczniowie ze 100% frekwencją

Gimnazjum nr 8

Ostrowski Adrian kl. I ag

Słowik Jakub kl. I ag

Karwosiński Kamil kl. II bg

Altmajer Grzegorz kl. III

XXVII Liceum Ogólnokształcące

Kinga Podkościelna kl. I bl

Marek Hunek kl. II al.

Kajetan Kropek kl. II bl

 POCHWAŁY DYREKTORA DLA UCZNIÓW 

GIMNAZJUM NR 8 i XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO 

Emilii Nowak kl. II bg – za rzetelne wywiązywanie się z roli lidera projektu Kreadukacja Kacpra Gajewskiego kl. II bg za awans do etapu rejonowego ogólnopolskiego konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Danuty Kamińskiej, Patrycji Barańskiej kl. II bgza udział w akcji Pomóż dzieciom przetrwać Zimę

Justyny Pluta kl. II bl za zaangażowanie w organizację Mikołajkowego Festyny Rodzinnego, zorganizowanie spotkania z Patrykiem Kumórem oraz zlotu jego fanów podczas festynu.

Klasy II b gimnazjum za najwyższą frekwencję w szkole oraz za zorganizowanie „Dnia Jabłka”

Klasy III a liceum – za uzyskanie najwyższej frekwencji w XXVII Liceum Ogólnokształcącym

 

Za pracę i występy w spektaklu Szkolnego Teatru Dziesięciu. Na Łęgach

Weronika Cichocka 1bg

Piotr Czarnecki 1bg

Ola Bożek 1bg

Jakub Kasperek 1bg

Karolina Pardyka 1bg

Joanna Lechowska 2bg

Kamil Łysiak 2bg

Dominika Cichocka 3bg

Karol Cichoń 1bl

Patrycja Wojtuń 2bl

Karolina Chęć 3al

Dawid Kowalczyk 3al

Robert Kołbun 3al

Aktywna działalność w Szkolnym klubie Wolontariusza

Karolina Pardyka

Emilia Zielińska

Wiktoria Czapla

Aleksandra Bożek

Weronika Cichocka

Patrycja Ułanowska

Daria Złotek

Dominika Cichocka

Julia Malec

Ela Malec

Emilia Wilkołak

Julia Ślusarczyk

 

Występy wokalne uświetniające uroczystości

Na szczególne wyróżnienie zasługują

Agnieszka Bronisz – 3al

Dominika Wójcik – 3al

Joanna Lechowska – 2 bg

Julia Malec – 3bg

Paulina Knap – 3bg

 

Za pracę nad projektem Comenius „A Mater of Choices „

Patrycja Ułanowska kl. II ag

Patrycja Robak kl. II al

Anna Wojtowicz kl. II al

Andrzej Segit kl. II al

Kajetan Dopek kl. II bl

Michał Rożen kl. II bl

Emilia Wielgos kl. III al

Dawid Kowalczyk kl. III al

Robert Kołbun kl. III al

Agnieszka Bonisz kl. III al

Adam Mazur kl. III al

Za aktywność czytelniczą – najwięcej wypożyczonych książek 

Emilia Zielińska kl. I bg

Jakub Dolecki kl. I bg

Karolina Partyka kl. I bg

Za wzorowe wywiązywanie się z funkcji łącznika klasowego z biblioteką

Emilia Nowak kl. II bg

Reprezentowanie szkoły, udział w poczcie sztandarowym

Joanna Lechowska kl. II ag

Patrycja Ułanowska kl. II ag

Klaudia Markowicz kl. II bg

Krzysztof Sieńko kl. III ag

Dominika Cichocka kl. III bg

Adel Sheta kl. III bg

Emilia Wilkołek kl. III bg

Osiągnięcia sportowe  

Międzyklasowe biegi przełajowe ku czci Patronki Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie:

Gimnazjum nr 8

kategoria dziewcząt:

Klasy I: Agnieszka Jaszczuk,

Klasy II: Daria Złotek,

Klasy III: Wioletta Gut,

kategoria chłopców:

Klasy I: Kamil Sołtys,

Klasy II: Kacper Wójcik,

Klasy III: Marcin Poleszak.

 XXVII Liceum Ogólnokształcące

kategoria dziewcząt:

Klasy I: Aleksandra Polska,

Klasy III: Anna Niezgoda.

kategoria chłopców:

Klasy I: Adam Rusa,

Klasy II: Bartłomiej Wożniak,

Klasy III: Sebastian Frąk.

 

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych klas I-III Gimnazjum nr 8 i XXVII Liceum Ogólnokształcącego:

Gimnazjum nr 8

 I miejsce kl. 3a, skład drużyny: Kamil Błasik, Emil Kwiatkowski, Michał Oleksak, Marcin Poleszak, Bartosz Warszawski,

XXVII Liceum Ogólnokształcące

I miejsce kl. 2a, skład drużyny: Mateusz Jaworski, Mateusz Kafara, Mateusz Krzyżak, Jan Sadło, Michał Staszczak, Przemysław Tkaczyk, Kamil Węgrzyn,

Za zaangażowanie w pracę na rzecz klasy i szkoły 

Aleksandra Bożek kl. I bg

Weronika Cichocka kl. I bg

Wiktoria Czapla kl. I bg

Piotr Czarnecki kl. I bg

Emilia Zielińska kl. I bg

Dominika Wójcik kl. I al

Patrycja Wojtuń kl. II bl

Serdecznie gratulujemy  wszystkim wyróżnionym!