III edycja Konkursu o Złote Pióro Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie – kategoria kaligraficzna

W tym tygodniu odbył się I etap trzeciej edycji Konkursu O Złote Pióro Dyrektora Zespołu Szkół Nr 10 w Lublinie w kategorii kaligraficznej. Tematem tegorocznego konkursu kaligraficznego były sentencje o wiośnie.

Spośród wielu prac konkursowych wybrano 30 prac, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu. Lista osób, które przystąpią do zmagań kaligraficznych w II etapie: Adrian Ostrowski kl 1ag, Albert Sprawka kl 1ag, Aleksandra Siczek kl 3bg, Anna Bort kl 1bl, Bartłomiej Żółtowski kl 1ag, Damian Szczerbiński kl 1al, Dominika Bonik kl 1al, Dominika Cichocka kl 3bg Elwira Wachowska kl 3ag, Elżbieta Malec kl 3bg, Emilia Wilkołek kl 3bg, Emilia Zielińska kl 1bg, Estera Skórska kl 2bl
Julia Ślusarczyk kl 3bg, Kajetan Dropek kl 2bl, Karolina Lato kl 2al, Kinga Lynkiewicz kl 2al, Klaudia Markowicz kl 2ag, Krystian Kamiński kl 3al, Maciej Chojna kl 2ag, Magdalena Wójcik kl 1al, Marlena Stachyra kl 1bl, Monika Bednarczyk kl 1al
Natalia Smolińska klasa 1al, Natalia Wilczewska kl 2al, Natalia Zarajczyk kl 1bg, Olimpia Skiba kl 2bg, Sylwia Mirosław kl 3al, Weronika Cichocka kl 1bg, Weronika Flis kl 3bg
Gratulujemy!
II etap odbędzie się 23 marca 2015r. o godzinie 8.50 w bibliotece szkolnej. Pamiętaj, żeby przynieść pióro lub cienkopis!
Serdecznie zapraszamy – Dorota Świetlicka-Cenkała i Izabela Łukasik