Targi Edukacyjne 2015 (WIDEO)

Targi Edukacyjne odbywające się w dniach 24 – 25 marca 2015r. to doskonała okazja dla gimnazjalistów do znalezienia dla siebie szkoły ponadgimnazjalnej. Nasi licealiści przekonywali, że warto się uczyć właśnie w XXVII Liceum Ogólnokształcącym. Przedstawiliśmy w atrakcyjnej formie nasze działania, osiągnięcia i pochwaliliśmy się swoimi pasjami.

Nasze stoisko w barwach szkoły było ciekawe i „mundurowe”. Gimnazjaliści mogli zobaczyć wykonane przez uczniów klas mundurowych efektowne pokazy samoobrony i sztuki składania broni na czas. Pokazy grafiki komputerowej zorganizowali uczniowie klasy informatycznej z grafiką. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowa klasa kosmetyczna, do ozdabiana ciała tatuażami ustawiały się kolejki. Swoją obecność zaakcentował także Szkolny Teatr Dziesięciu. Na Łęgach.

Tych, którzy nie zdążyli poznać nas na Targach zapraszamy do XXVII LO na Dni Otwarte w dniach 9-10 kwietnia!

Tłumy młodzieży podczas Targów Edukacyjnych w Lublinie – Kurier Lubelski
Trwają Targi Edukacyjne w Lublinie – Dziennik Wschodni