GIMNAZJUM NR 8 NA TURNIEJU PIŁKARSKIM „COCA-COLA CUP”

10 kwietnia na Orliku przy ulicy Długosza odbyły się rozgrywki fazy grupowej ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Coca-Cola Cup”. Grupa składała się z pięciu drużyn:
GIM 8
GIM 17
GIM 18
GIM 19
GIM 1 z Łęcznej
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły z grupy. Po zaciętych i bardzo wyrównanych meczach, chłopcy z naszego gimnazjum wygrali dwa mecze (z GIM 17 i GIM 18) oraz przegrali dwa (z GIM 19 i GIM 1 Łęczna), zajmując ostatecznie trzecie miejsce w grupie. Najbardziej szkoda przegranej w ostatnim meczu z GIM 19, która zepchnęła nas na trzecie miejsce i zamknęła drogę do awansu. Cóż, taki jest sport, spróbujemy sił za rok.
Skład drużyny naszego gimnazjum:
Damian Palak kl IB
Martin Bielawski kl IB
Piotr Knap kl IB
Kamil Sołtys kl IA
Marcin Kubina kl IIA
Kacper Kowalski kl IIA
Marcin Poleszak kl IIIA
Michał Oleksak kl IIIA
Kamil Błasik kl IIIA
Drużynę do zawodów przygotował Pan Robert Wróblewski