BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI „DNIA PATRONA SZKOŁY”

Rozpoczęliśmy w Naszej Szkole – międzyklasową rywalizację sportową!!!

Tegoroczne zmagania sportowe naszych uczniów rozpoczęliśmy od zorganizowania i przeprowadzenia „Mistrzostw Gimnazjum nr 8
im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie w biegach przełajowych klas I-III gimnazjum i liceum” z okazji „DNI PATRONA”.
Oto ZWYCIĘZCY z poszczególnych poziomów klas i kilka ciekawych, atrakcyjnych fotek z zawodów:

WYNIKI RYWALIZACJI NA POZIOMIE GIMNAZJUM z dnia 21.09.2015 roku:
Klasa I a

I m. Alicja Bielińska czas: 2,12 min.
II m. Anna Sito czas: 2,14 min.
III m. Alicja Knap czas: 2,16 min.

I m. Kamil Świerczek czas:1,39 min.
II m. Colin Goral czas: 1,40 min.
III m. Rafał Bielawski czas: 1,50 min.

Klasy II ab

I m. Aleksandra Bożek czas:1,53 min.
II m. Agnieszka Jaszczuk czas: 2,07 min.
III m. Weronika Cichocka czas: 2,15 min.

I m. Emilian Oworuszko czas:1,26 min.
II m. Gabriel Przybylski czas: 1,27 min.
III m. Robert Kapalski czas: 1,29 min.

Klasy III ab

I m. Patrycja Ułanowska czas:2,14 min.
II m. Daria Złotek czas: 3,08 min.

I m. Kacper Wójcik czas:2,28 min.
II m. Piotr Bożek czas: 2,31 min.
III m. Maciej Kirol czas: 2,34 min.

WYNIKI RYWALIZACJI NA POZIOMIE LICEUM z dnia 21.09.2015 roku:
Klasa I a

I m. Monika Kułak czas:1,42 min.
II m. Aleksandra Drumlak czas: 1,43 min.
II m. Ewelina Stefaniak czas: 1,43 min.
II m. Emilia Wilkołek czas: 1,43min.

I m. Jakub Szewczyk czas:1,24 min.
II m. Piotr Szpak czas: 1,25 min.
III m. Piotr Mącik czas: 1,26min.

Klasy II ab

I m. Marlena Stachyra czas:1,55 min.
II m. Aleksandra Polska czas: 1,57 min.
III m. Paulina Maj czas: 2,05 min.

I m. Bartosz Zmysłowski czas:1,34 min.
II m. Mikołaj Tusiński czas: 1,35 min.
III m. Grzegorz Renc czas: 1,41 min.

Klasy III ab

I m. Patrycja Robak czas: 2,14 min.
II m. Wiktoria Kalinowska czas: 2,15 min.
III m. Sylwia Mirosław czas: 2,16 min.

I m. Mateusz Kafara czas:1,14 min.
II m. Łukasz Jaworski czas: 1,20 min.
III m. Adrian Dylon czas: 1,21 min.