Konkurs „Rok z Gambitem”

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i będzie trwać od 15 października 2015 roku do 15 czerwca 2016 roku. Konkurs dzieli się na cztery etapy.

W każdym etapie należy rozwiązać tylko jedno, ale za to niezwykłe, zadanie. Wraz z rozpoczęciem pierwszego etapu, na portalu www.matematykawszkole.com.pl pojawi się treść pierwszego zadania. Kolejne będą się pojawiać wraz z następnymi etapami.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
MIEJSCE I – Smartfon
MIEJSCE II – Gra Jenga
MIEJSCE III – MP3 Player

Dodatkowo każda z nagrodzonych osób otrzyma bezpłatny dostęp do części materiałów edukacyjnych zamieszczonych na portalu www.matematykawszkole.com.pl na cały rok szkolny 2016/2017!
Dostęp do tych samych materiałów edukacyjnych na portalu otrzyma również szkoła, którą reprezentuje nagrodzony uczeń.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad oraz sposobu wysyłania zgłoszenia będą dostępne w Regulaminie Konkursu ogłoszonym w dniu 15.10.2015.

KonkursLogo-200x200-gambit