III Wielki Turniej Edukacji Medialnej rejestracja do 30 listopada!

Wielki Turniej Edukacji Medialnej to konkurs sprawdzający kompetencje medialne uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Składa się z trzech etapów: realizowanego w zespołach liczących 3-5 osób projektu medialnego (październik-grudzień 2015 r.), indywidualnie rozwiązywanego testu on-line (luty 2016 r.) oraz zawodów finałowych (kwiecień 2016 r.).
Do wygrania: dla ucznia – indeks Collegium Civitas i możliwość studiowania na dowolnym kierunku studiów licencjackich – przez pierwszy rok zupełnie za darmo! Osoba spoza Warszawy będzie miała również zagwarantowane miejsce w akadmiku, za który nie będzie musiała płacić przez cały rok; dla zgłaszających – placówka, która zgłosi największą liczbę uczniów otrzyma aparat fotograficzny.