Wiosenny rajd rowerowy!

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół nr 10 oraz Szkoły Podstawowej nr 46 wyruszyli na wiosenny rajd rowerowy. W piątek 27 maja o godz. 9.00 grupa piętnastu rowerzystów rozpoczęła 30 kilometrową trasę.

Po wyjeździe sprzed szkoły ścieżką rowerową oraz drogami gruntowymi dojechaliśmy do „Starego Gaju”, następnie duktem leśnym przejechaliśmy do Zemborzyc Podleśnych. Kolejnym punktem na mapie były Zemborzyce, gdzie na dłuższym postoju wszyscy zajadali się pysznymi lodami. Po wyjeździe z Zemborzyc podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna Z Panem Wróblewskim zrobiła rundę dookoła Zalewu Zemborzyckiego, druga mniejsza z Panią Powęzką i Panią Ryczek pojechała krótszą trasą wzdłuż zalewu. Obie grupy spotkały się na Marinie, gdzie na boisku trawiastym po krótkim odpoczynku odbył się mecz piłki nożnej, w czasie którego wszyscy świetnie się bawili. Około godz. 13 wróciliśmy pod szkołę. Pogoda dopisała rajdowcom, wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci rozjechali się do domów, prosząc o jeszcze jeden rajd w czerwcu.
Rajd zorganizowali nauczyciele wf: Iwona Powęzka, Ewa Ryczek i Robert Wróblewski.