Rajd Rowerowy Śladami Świętego Jana Pawła II w ramach Festynu Edukacyjnego Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych.

Po raz kolejny młodzież z naszej szkoły wspólnie z młodzieżą z SP 46 wzięła udział w Rajdzie Rowerowym Śladami Świętego Jana Pawła II w ramach Festynu Edukacyjnego Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych.

Miejsce i data rozpoczęcia imprezy:

Plac przed Kościołem pw. Św. Rodziny Al. Jana Pawła II w dniu 12 czerwca (niedziela) 2016 roku, o godz. 9:30

Trasa przejazdu:

Al. Jana Pawła II w kierunku Armii Krajowej – zawrócenie na Rondzie Kowcza – Al. Jana Pawła II – ul. Filaretów – ul. Głęboka – ul. Sowińskiego – Al. Racławickie – wjazd na KUL od strony Al. Racławickich – złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II – Al. Racławickie – Krakowskie Przedmieście – ul. H. Kołłątaja – Plac przed Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12, Lublin – zakończenie przejazdu.

Organizatorem rajdu było Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin oraz Radny Rady Miasta Lublin Zbigniew Jurkowski

Opiekunami naszej grupy byli: Robert Wróblewski, Alicja Trzaska oraz Monika Wojtaszko z SP 46.