Wycieczka na Roztocze

Dnia 10 czerwca 2016 r. uczniowie klas gimnazjalnych pojechali na wycieczkę na Roztocze. Pierwszą miejscowością, którą odwiedziliśmy był Zamość.

Tam obejrzeliśmy rynek i poznaliśmy historię miasta. Po opuszczeniu Zamościa udaliśmy się na grę paintballową. To była najbardziej oczekiwana część wycieczki i bardzo spodobała się uczniom. Później zwiedziliśmy Krasnobród i zjedliśmy kiełbaski z ogniska. Po posiłku udaliśmy się do Roztoczańskiego Parku Narodowego, gdzie znajduje się m.in. Staw Echo i zamieszkujące te tereny koniki polskie. Następnie zwiedziliśmy Zwierzyniec i Szczebrzeszyn.
Do Lublina wróciliśmy w godzinach wieczornych.
Wycieczka była udana, a pogoda nam dopisała. Wszystkim uczestnikom wyjazd się podobał i byli zadowoleni. Serdecznie dziękujemy opiekunom: p. Marii Kamoli, p. Urszuli Kasprzak i p. Jarosławowi Pietrakowi.