Wyniki szkolnego konkursu kaligraficznego – etap kwalifikacyjny

Do etapu finałowego w konkursie „O złote pióro Dyrektora Zespołu Szkół nr 10 w Lublinie” w kategorii kaligrafia zakwalifikowali się następujący uczniowie: Magdalena Sito 1ag, Julia Bożek 1 ag, Kacper Obara klasa 1ag, Kamil Miękus 1ag, Dagmara Radzik 1ag, Kacper Majcher 1ag, Michał Stanicki 2ag, Dorota Michalczuk 2ag, Patrycja Siwek 2ag, Aleksandra Bożek 3bg, Jakub Jedlina 3bg, Gabriel Przybylski 3bg, Weronika Cichocka 3bg, Gabriela Florek 1al, Julia Malec 2al, Klaudia Konior 2al, Sylwia Boguszewska 2al, Kamil Tuziemski 2al, Aleksandra Drumlak 2al, Ewelina Stefaniak 2al, Klaudia Panek 2al, Elżbieta Malec 2al, Bartłomiej Nuciński 2al, Bednarczyk Monika 3al, Joanna Mirosław 3al, Kinga Podkościelna 3bl. Etap finałowy odbędzie się po feriach zimowych. Zapraszamy na hol do obejrzenia prac.