Koncert w wykonaniu uczniów XXVII LO w Filii nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej

W dniu 06 lutego w Filii nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się występ uczniów naszego liceum pt. „Pamięci Zesłańców Sybiru”, który oglądali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie i grupa seniorów. Swoją obecnością zaszczycili nas: pani Marianna Olszańska – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51, pan Janusz Pawłowski – Prezes Związku Sybiraków Oddział w Lublinie, pan Józef Lis – Wiceprezes Związku Sybiraków Oddział w Lublinie, pani Krystyna Świrniak-Mateuszuk – Rzecznik Związku Sybiraków Oddział w Lublinie oraz członkowie Związku Sybiraków. Serdecznie dziękujemy pani Wiesławie Sołtys – kierownikowi filii biblioteki oraz pracownikom biblioteki za wspaniałą współpracę z naszą szkołą.